maandag 8 april 2013

Het werk van Milian van Stokkum

Milian van Stokkum stelt voor ons een beeldje ter beschikking gemaakt van polyester en aluminiumpoeder en beschilderd met acrylverf.

35 cm hoog

http://milianvanstokkum.nl/

zaterdag 6 april 2013

Het werk van René Brouns

Dit werk is door René Brouns gemaakt in 2012 en heet An impressive hunter

80 x 70 cm, acrylverf op linnen

Het werk van Diederik Grootjans

Diederik Grootjans heeft voor ons vijf werken ter beschikking kunnen stellen.

                                                   Waterpartij

30 x 60 cm, acryl op paneel mdf

                                              Hema bij grote markt

25 x 50 cm, acryl op paneel mdf

                                                  Bij café Faber

                                                          Man

23 x 27 cm, acryl op paneel mdf

                                                           Vrouw

23 x 27 cm, olie op paneel mdf

http://diederikgrootjans.exto.nl/

vrijdag 5 april 2013

Het werk van Ger Driessen en Mia Denis

Dit beeld is een coproductie tussen fotografe Mia Denis en beeldend kunstenares Ger Driessen. Het is een wassen portret met grafisch bedrukt papier, tijdens het omsmeltproces gefotografeerd. Het werk heeft wit-randen op vinyl gedrukt.

60x50 cm
Ook deze combinatie van een ets en monotype op canvas stelt Ger Driessen voor ons ter beschikking.

http://www.gerdriessen-lange.nl/

donderdag 4 april 2013

Het werk van Joop Russon

Hieronder volgen foto's en informatie van de twee linosnedes van Joop Russon.

                                                       Romance

2012, 5-kleurenlinosnede, 26x37 cm

                                                        Nijmegen

2007, 4-kleurenlino's, 48x33

Het werk van Hay Wijnhoven

Deze werken zijn gemaakt door Hay Wijnhoven.

De eerste is een linosnede genaamd 'Sproetjes'. Hij is ingelijst in een houten barth-lijst.

37 x 45 cm, passe-partout: 50 x 70 cm

De tweede linosnede is genaamd 'Bo zit model' en is ook ingelijst in een houten Barth-lijst.

40 x 20 cm, passe-partout: 30 x 40 cm
http://hayw.home.xs4all.nl/

dinsdag 2 april 2013

Het werk van Harry de Leeuw

Harry de Leeuw heeft voor ons twee beeldjes ter beschikking gesteld. beiden beeldjes zijn gemaakt van brons en aluminium.

                                                       Bergje
13 x 9 x 4 cm

                                                        Aan de wand
20 x 18 x 6 cm